Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: content
cs: obsah

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: View
cs: Zobrazit

en: Mail
cs: E-mail

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Selected
cs: Vybráno

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
cs: Nastavte na <em>Ano</em>, pokud chcete tuto kategorii implicitně vybrat.

en: Category %category has been added.
cs: Kategorie %category byla přidána.

en: Category %category has been updated.
cs: Kategorie %category byla aktualizována.

en: Are you sure you want to delete %category?
cs: Určitě chcete smazat %category?

en: Category not found.
cs: Kategorie nenalezena.

en: Category %category has been deleted.
cs: Kategorie %category byla smazána.

en: Hourly threshold
cs: Hodinový limit

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Zkuste to později.

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: You must select a valid category.
cs: Je třeba vybrat platnou kategorii.

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: help
cs: nápověda

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Send yourself a copy.
cs: Zaslat kopii na můj e-mail.

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů
