Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Your name
ga: Do ainm
