Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: content
sq: përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add category
sq: Shto kategori

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Recipients
sq: Marrës

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
sq: Caktoje këtë në <em>Po</em> nëse dëshironi që kjo kategori të jetë e zgjedhur në menyrë të paracaktuar.

en: Category %category has been added.
sq: Kategoria %category u shtua.

en: Category %category has been updated.
sq: Kategoria %category u rifreskua.

en: Are you sure you want to delete %category?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh %category?

en: Category not found.
sq: Kategoria nuk u gjet.

en: Category %category has been deleted.
sq: Kategoria %category u eleminua.

en: Hourly threshold
sq: Kufiri orar

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sq: Nuk mund të dërgosh më shumë se %number mesazhe në orë. Provo më vonë.

en: Your name
sq: Emri juaj

en: You must select a valid category.
sq: Duhet të zgjedhësh një kategori të vlefshme.

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: help
sq: ndihmë

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Send yourself a copy.
sq: Dërgoi një kopje vetvetes.
