Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: Subject
sv: Ämne

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add category
sv: Lägg till kategori

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Mail
sv: E-post

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Selected
sv: Vald

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
sv: Välj <em>Ja</em> om du vill att denna kategori skall vara förvald.

en: Category %category has been added.
sv: Kategorin %category har lagts till.

en: Category %category has been updated.
sv: Kategorin %category har uppdaterats.

en: Are you sure you want to delete %category?
sv: Är du säker på att du vill radera %category?

en: Category not found.
sv: Kategorin hittades inte.

en: Category %category has been deleted.
sv: Kategorin %category har raderats.

en: Hourly threshold
sv: Tröskelvärde per timme

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sv: Du kan inte skicka fler än %number meddelanden per timme. Var vänlig försök igen senare.

en: Your name
sv: Ditt namn

en: You must select a valid category.
sv: Du måste välja en giltig kategori.

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: help
sv: hjälp

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Result
sv: Resultat

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Send yourself a copy.
sv: Skicka en kopia till dig själv.

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Message body
sv: Meddelandets brödtext

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: Message header
sv: Sidhuvud för meddelande
