Mass Contact (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Add category
ur: زمرے کا اضافہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Your name
ur: آپ کا نام
