Mass Contact (7.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (35 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add category
kk: Категория қосу

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Selected
kk: Тандалған

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
kk: Бұл санатты әдепкі қылу үшін бұл параметрге <em>Ия</em> деңіз.

en: Category %category has been added.
kk: %category категориясы қосылды.

en: Category %category has been updated.
kk: %category категориясы жаңартылды.

en: Are you sure you want to delete %category?
kk: %category жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Category %category has been deleted.
kk: %category категориясы жойылды.

en: Hourly threshold
kk: Сагаттык шектеу

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
kk: Сіз сағатына %number хабарламадан артық жібере алмайсыз. Әрекетіңізді кешірек қайталауыңызды өтінеміз.

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: You must select a valid category.
kk: Дұрыс категорияны таңдау керек.

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Send yourself a copy.
kk: Өзіме көшірмесін жіберу.
