Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Message
ast: Mensax

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: View
ast: Vista

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Selected
ast: Esbilláu

en: Category %category has been added.
ast: Amestóse la categoría %category.

en: Category %category has been updated.
ast: Anovóse la categoría %category

en: Are you sure you want to delete %category?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar la categoría %category?

en: Category not found.
ast: Nun damos cola categoría.

en: Category %category has been deleted.
ast: Desanicióse la categoría %category.

en: Hourly threshold
ast: Umbral automáticu

en: Your name
ast: El to nome

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Attachments
ast: Axuntos
