Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: content
be: змест

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Mail
be: Пошта

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Selected
be: Выбраны

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
be: Выстаўце <em>Так</em>, калі жадаеце, каб гэтая катэгорыя выкарыстоўвалася па змоўчаньні.

en: Category %category has been added.
be: Катэгорыя %category была даданая.

en: Category %category has been updated.
be: Катэгорыя %category была абноўленая.

en: Are you sure you want to delete %category?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %category?

en: Category not found.
be: Катэгорыя ня знойдзеная.

en: Category %category has been deleted.
be: Катэгорыя %category была выдаленая.

en: Hourly threshold
be: Гадзінавы парог

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
be: Вы не можаце дасылаць болей за %number паведамленняў на гадзіну. Калі ласка, паспрабуйце пазней.

en: Your name
be: Вашае імя

en: You must select a valid category.
be: Вы павінны абраць існуючую катэгорыю.

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: help
be: даведка

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Send yourself a copy.
be: Даслаць сабе копію.
