Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Mail
he: מייל

en: Recipients
he: נמענים

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
he: סמן כאן <em>כן</em> כדי לבחור נושא זה כברירת מחדל.

en: Category %category has been added.
he: הנושא %category התווסף.

en: Category %category has been updated.
he: הנושא %category עודכן.

en: Are you sure you want to delete %category?
he: האמנם ברצונך למחוק את הנושא %category?

en: Category not found.
he: קטגוריה לא נמצאה

en: Category %category has been deleted.
he: הנושא %category נמחק.

en: Hourly threshold
he: סף הודעות מותרות בשעה

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
he: המערכת אינה מאפשרת לך לשלוח יותר מ-%number הודעות בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Your name
he: שם

en: You must select a valid category.
he: חובה להכניס נושא.

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: help
he: עזרה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Result
he: תוצאה

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Send yourself a copy.
he: שליחת עותק אלי.

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Your email address
he: דואר אלקטרוני
