Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (32 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Send email
kn: ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ಕಳುಹಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Add category
kn: ಹೊಸ ವರ್ಗವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: help
kn: ಸಹಾಯ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Category list
kn: ವರ್ಗದ ಪಟ್ಟಿ

en: Troubleshooting
kn: ತೊಂದರೆಪರಿಹಾರ
