Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: content
lv: saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Mail
lv: Pasts

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lv: Uzstādiet <em>Jā</em>, ja vēlaties, lai šo kategoriju izvēlas pēc noklusējuma.

en: Category %category has been added.
lv: Kategorija %category pievienota.

en: Category %category has been updated.
lv: Kategorija  %category izlabota.

en: Are you sure you want to delete %category?
lv: Vai Jūs tiešām gribat dzēst kategoriju %category?

en: Category not found.
lv: Kategorija nav atrasta.

en: Category %category has been deleted.
lv: Kategorija %category dzēsta.

en: Hourly threshold
lv: Stundas limits

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk par %number ziņām stundā. Lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: You must select a valid category.
lv: Jānorāda derīga kategorija.

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: help
lv: palīdzība

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Result
lv: Rezultāts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Send yourself a copy.
lv: Vēlos saņemt kopiju uz savu e-pastu.

en: Message body
lv: Vēstules saturs

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese
