Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය
