Mass Contact (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: content
sl: vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Message
sl: Sporočilo

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: View
sl: Prikaži

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Selected
sl: Izbrano

en: Category %category has been added.
sl: Kategorija %category je bila dodana.

en: Category %category has been updated.
sl: Kategorija %category je bila posodobljena.

en: Are you sure you want to delete %category?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati kategorijo %category?

en: Category %category has been deleted.
sl: Kategorija %category je bila izbrisana.

en: Hourly threshold
sl: Urna omejitev

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
sl: Ne morete kontaktirati več kot %number uporabnikov na uro. Prosim, poskusite pozneje.

en: Your name
sl: Vaše ime

en: You must select a valid category.
sl: Izbrati morate veljavno kategorijo.

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: help
sl: pomoč

en: Attachments
sl: Priponke

en: Send yourself a copy.
sl: Kopija sporočila na moj naslov.
