Mass Contact (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Add category
bg: Добави категория

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Recipients
bg: Получатели

en: Selected
bg: Избрано

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
bg: Изберете <em>Да</em>, ако желаете тази категория да бъде подразбираща се.

en: Category %category has been added.
bg: Категорията %category  беше добавена.

en: Category %category has been updated.
bg: Категорията %category беше обновена.

en: Are you sure you want to delete %category?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете категория %category?

en: Category not found.
bg: Категорията не беше открита.

en: Category %category has been deleted.
bg: Категорията %category беше изтрита.

en: Hourly threshold
bg: Часови праг

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
bg: Не можете да изпращате повече от %number съобщения на час.

en: Your name
bg: Твоето име

en: You must select a valid category.
bg: Трябва да изберете валидна категория.

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: help
bg: помощ

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Send yourself a copy.
bg: Изпрати ми копие на моя адрес!
