Mass Contact (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (38 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: View
eo: Vidu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Selected
eo: Elektita

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
eo: Elektu  <em>Jes</em> se vi volus ke ĉi tiu kategorio estu elektita defaŭlte.

en: Category %category has been added.
eo: Kategorio %category estis aldonita.

en: Category %category has been updated.
eo: Kategorio %category estas ĝisdatigita.

en: Are you sure you want to delete %category?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %category?

en: Category not found.
eo: Kategorio ne trovita.

en: Category %category has been deleted.
eo: Kategorio %category estis forigita.

en: Hourly threshold
eo: Hora sojlo

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
eo: Vi ne povas sendi pli ol po %number mesaĝoj ĉiuhore. Bonvolu reprovi poste.

en: Your name
eo: Via nomo

en: You must select a valid category.
eo: Vi devas elekti validan kategorion.

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: help
eo: helpo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Send yourself a copy.
eo: Sendu al vi kopion.
