Mass Contact (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: content
hr: sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: View
hr: Pregled

en: Mail
hr: E-pošta

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Selected
hr: Odabrano

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
hr: Odaberite <em>Da</em> ako želite ovu kategoriju odabrati kao zadanu.

en: Category %category has been added.
hr: Kategorija %category je dodana.

en: Category %category has been updated.
hr: Kategorija %category je ažurirana.

en: Are you sure you want to delete %category?
hr: Želite li zbilja ukloniti kategoriju %category?

en: Category not found.
hr: Kategorija nije pronađena.

en: Category %category has been deleted.
hr: Kategorija %category je uklonjena.

en: Hourly threshold
hr: Vremenski prag

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
hr: Ne možete poslati više od %number poruka za sat vremena. Molim, pokušajte opet kasnije.

en: Your name
hr: Vaše ime

en: You must select a valid category.
hr: Morate odabrati valjanu kategoriju.

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: help
hr: pomoć

en: Attachments
hr: Privitci

en: Result
hr: Rezultat

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Send yourself a copy.
hr: Pošaljite kopiju poruke sebi.

en: Miscellaneous
hr: Razno
