Mass Contact (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Add category
ro: Adaugă categorie

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: View
ro: Afişează

en: Mail
ro: E-mail

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Selected
ro: Selectat

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
ro: Selectează <em>Da</em> dacă doreşti această categorie să fie implicită.

en: Category %category has been added.
ro: Categoria %category a fost adăugată.

en: Category %category has been updated.
ro: Categoria %category a fost actualizată.

en: Are you sure you want to delete %category?
ro: Sigur doreşti să ştergi %category?

en: Category not found.
ro: Categoria nu a fost găsită.

en: Category %category has been deleted.
ro: Categoria %category a fost ştearsă.

en: Hourly threshold
ro: Prag orar

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ro: Nu puteţi trimite mai mult de %number mesaje pe oră. Vă rugăm să încercaţi mai târziu.

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: You must select a valid category.
ro: Trebuie să selectezi o categorie validă.

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: help
ro: ajutor

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Result
ro: Rezultat

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Send yourself a copy.
ro: Trimite-mi o copie.

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail
