Mass Contact (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: content
af: inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Selected
af: Geselekteer

en: Category %category has been added.
af: Kategorie %category is bygevoeg.

en: Category %category has been updated.
af: Kategorie %category is opgedateer.

en: Are you sure you want to delete %category?
af: Is u seker u wil %category skrap?

en: Category not found.
af: Kategorie nie gevind nie.

en: Your name
af: Jou naam

en: You must select a valid category.
af: U moet 'n geldige kategorie kies.

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: help
af: hulp

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Send yourself a copy.
af: Stuur aan uself 'n kopie.
