Mass Contact (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Add category
bo: ཁྱབ་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་ཁྱབ་ཁོངས་འདི་སྔར་ཡོད་དུ་གདམ་འདོད་ཚེ། གནས་འདིར་<em>ཡིན་</em>ཞེས་སྒྲིག་དགོས།

en: Are you sure you want to delete %category?
bo: %category་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Category %category has been deleted.
bo: ཁྱབ་ཁོངས་%category་སུབ་ཟིན།

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: You must select a valid category.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཁྱབ་ཁོངས་ཕན་ནུས་ཅན་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Send yourself a copy.
bo: རང་ཉིད་ལ་འདྲ་བཤུ་ཅིག་སྐུར་བ།

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས
