Mass Contact (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel
