Mass Contact (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Add category
gl: Engadir categoría

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: View
gl: Ver

en: Mail
gl: Correo-e

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
gl: Establecer isto a <em>Si</em> se quere que esta categoría esté seleccionada de forma predeterminada.

en: Category %category has been added.
gl: Engadiuse a categoría %category.

en: Category %category has been updated.
gl: Actualizouse a categoría %category.

en: Are you sure you want to delete %category?
gl: Está seguro de que quere borrar %category?

en: Category not found.
gl: Categoría non atopada.

en: Category %category has been deleted.
gl: Eliminouse a categoría %category.

en: Hourly threshold
gl: Limiar por hora

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
gl: Non pode enviar máis de %number mensaxes por hora. Por favor, inténteo máis tarde.

en: Your name
gl: O seu nome

en: You must select a valid category.
gl: Debe seleccionar unha categoría válida.

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: help
gl: axuda

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Send yourself a copy.
gl: Envíese unha copia.

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Message body
gl: Corpo da mesaxe

en: Your email address
gl: O seu enderezo de correo electrónico

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas
