Mass Contact (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: content
lt: turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mail
lt: Paštas

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lt: Nustatykite <em>Taip</em> jei pageidaujate, kad ši kategorija būtų pagrindinė.

en: Category %category has been added.
lt: Kategorija %category buvo pridėta.

en: Category %category has been updated.
lt: Kategorija %category yra atnaujinta.

en: Are you sure you want to delete %category?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %category kategoriją?

en: Category not found.
lt: Kategorija nerastas.

en: Category %category has been deleted.
lt: Kategorija %category ištrinta.

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %number  pranešimų per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: You must select a valid category.
lt: Pasirinkite kategoriją.

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: help
lt: pagalba

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Result
lt: Rezultatas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: Message body
lt: Žinutės tekstas
