Mass Contact (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Category %category has been added.
ug: قوشۇلدى. %category يېڭىدىن

en: Category %category has been updated.
ug: يېڭىلاندى.%category

en: Are you sure you want to delete %category?
ug: نى ئۆچۈرەمسىز؟%category

en: Category %category has been deleted.
ug: ئۆچۈرۇلدى. %category

en: Hourly threshold
ug: سائەتلىك چەكلىمىسى

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ug: دىن ئېشىپ كەتمەسلىكى لازىم. %numberسىز ھەر سائەتتە ئەۋەتكەن ئۇچۇر سانى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: You must select a valid category.
ug: .چوقۇم بىر ئۈنۈملۈك كاتىگورىيەنى تاللىشىڭىش شەرت

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: help
ug: ياردەم

en: Troubleshooting
ug: كاشىلا
