Mass Contact (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: Category
ar: التصنيف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Selected
ar: محدد

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
ar: اختر <em>نعم</em> إذا كنت تود أن يتم اختيار هذا التصنيف مبدئيا.

en: Category %category has been added.
ar: تمت إضافة التصنيف %category.

en: Category %category has been updated.
ar: تم تحديث التصنيف %category.

en: Are you sure you want to delete %category?
ar: هل تود فعلا حذف التصنيف %category؟

en: Category not found.
ar: التصنيف غير موجود.

en: Category %category has been deleted.
ar: تم حذف تصنيف %category.

en: Hourly threshold
ar: الحد الأقصى في الساعة

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ar: لا يمكنك إرسال أكثر من %number رسالة في الساعة. حاول لاحقا.

en: Your name
ar: اسمك

en: You must select a valid category.
ar: عليك أن تختار تصنيفا صحيحا.

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Result
ar: نتيجة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Send yourself a copy.
ar: أرسل نسخة إلى نفسك.
