Mass Contact (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: content
et: sisu

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: Mail
et: E-post

en: Recipients
et: Saajad

en: Selected
et: Valitud

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
et: Vali <em>Jah</em> kui soovid selle kategooria valida vaikimisi kategooriaks.

en: Category %category has been added.
et: %category kategooria on lisatud.

en: Category %category has been updated.
et: %category kategooria on uuendatud.

en: Are you sure you want to delete %category?
et: Oled sa kindel soovis kustutada  %category kategooria?

en: Category not found.
et: Kategooriat ei leitud.

en: Category %category has been deleted.
et: %category kategooria on kustutatud.

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
et: Sa ei saa saata rohkem kui %number teadet tunnis. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Your name
et: Sinu nimi

en: You must select a valid category.
et: Pead valima kehtiva kategooria

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: help
et: abi

en: Attachments
et: Manused

en: Result
et: Tulemus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Send yourself a copy.
et: Saada endale koopia

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress
