Mass Contact (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: view
fa: مشاهده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: Category
fa: دسته بندی

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: View
fa: مشاهده

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
fa: اگر می‌خواهید این دسته به صورت پیش‌فرض انتخاب شده باشد. این مقدار را به <em>بله</em> تنظیم کنید.

en: Category %category has been added.
fa: دسته %category افزوده شد.

en: Category %category has been updated.
fa: دسته %category به‌روز شد.

en: Are you sure you want to delete %category?
fa: آیا از حذف %category اطمینان دارید؟

en: Category not found.
fa: دسته یافت نشد.

en: Category %category has been deleted.
fa: دسته %category حذف شد.

en: Hourly threshold
fa: آستانه زمانی

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
fa: شما نمی‌توانید بیش از %number پیغام در ساعت ارسال کنید. لطفا بعدا دوباره تلاش کنید.

en: Your name
fa: نام شما

en: You must select a valid category.
fa: شما باید یک دسته معتبر انتخاب کنید.

en: help
fa: راهنما

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Send yourself a copy.
fa: ارسال یک نسخه رونوشت به شما.

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما
