Mass Contact (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: view
gu: જુઓ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Message
gu: સંદેશ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Your name
gu: તમારું નામ
