Mass Contact (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Category
mn: Ангилал

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
mn: Та цагт  %number зурвасаас илүүг илгээх боломжгүй. Дараа дахин оролдоно уу.

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Send yourself a copy.
mn: Хуулбарыг өөртөө илгээх.
