Mass Contact (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Category
ne: वर्ग

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: View
ne: दृश्य

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Are you sure you want to delete %category?
ne: के तपाई साचिकै %category लाई हटाऊन चाहनुहुन्छ ?

en: Category %category has been deleted.
ne: वर्ग %category हटाईयो .

en: Your name
ne: तपाईंको नाम
