Mass Contact (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: View
el: Προβολή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
el: Επιλέξτε <em>Ναι</em> αν θέλετε αυτή η κατηγορία να είναι επιλεγμένη αρχικά.

en: Category %category has been added.
el: Η κατηγορία %category προστέθηκε.

en: Category %category has been updated.
el: Η κατηγορία %category ενημερώθηκε.

en: Are you sure you want to delete %category?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την κατηγορία %category;

en: Category not found.
el: Η κατηγορία δεν βρέθηκε.

en: Category %category has been deleted.
el: Η κατηγορία %category διαγράφηκε.

en: Hourly threshold
el: Όριο μηνυμάτων ανά ώρα

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
el: Δεν επιτρέπεται να στέλνετε περισσότερα από %number μηνύματα μέσα σε μια ώρα. Ξαναδοκιμάστε αργότερα.

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: You must select a valid category.
el: Πρέπει να επιλέξετε μια έγκυρη κατηγορία.

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: help
el: βοήθεια

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Send yourself a copy.
el: Να μου σταλεί αντίγραφο.

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: Troubleshooting
el: Επίλυση προβλημάτων
