Mass Contact (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Message
fi: Viesti

en: Category
fi: Kategoria

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: View
fi: Näytä

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Selected
fi: Valittu

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
fi: Valitse <em>Kyllä</em> jos haluat, että kategoria valitaan oletuksena.

en: Category %category has been added.
fi: Kategoria %category on lisätty.

en: Category %category has been updated.
fi: Kategoria %category on päivitetty.

en: Are you sure you want to delete %category?
fi: Haluatko varmasti poistaa kategorian %category?

en: Category not found.
fi: Kategoriaa ei löydy.

en: Category %category has been deleted.
fi: Kategoria %category on poistettu.

en: Additional information for Mass Contact form
fi: Lisätieto Mass Contact -lomakkeelle

en: Hourly threshold
fi: Tuntikohtainen rajoitus

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
fi: Et voi lähettää enempää kuin %number viestiä tunnissa. Yritä myöhemmin uudelleen.

en: Your name
fi: Nimesi

en: Related tasks
fi: Liittyvät toiminnot

en: You must select a valid category.
fi: Kirjoita kelvollinen kategoria.

en: help
fi: ohje

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Send yourself a copy.
fi: Lähetä itsellesi kopio.

en: The message will be sent as plain text.
fi: Viesti lähetetään pelkkänä tekstinä.

en: Send as BCC (hide recipients)
fi: Lähetä piilokopiona (BCC)

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Add new category
fi: Lisää uusi luokka

en: Set Permissions
fi: Aseta käyttöoikeudet

en: List current categories
fi: Näytä kategoriat

en: Configure the module
fi: Muuta moduulin asetuksia

en: Archive a copy of this message on this website
fi: Arkistoi kopio viestistä sivustolla

en: Roles: %roles
fi: Roolit: %roles
