Mass Contact (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Add category
th: เพิ่มหมวด

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
th: เลือกกำหนดเป็น <em>ใช่</em> หากคุณต้องการให้หมวดหมู่นี้ถูกเลือกระบุไว้เป็นคำ่เริ่มต้น.

en: Category %category has been added.
th: หมวดหมู่ %category ถูกเพิ่มเข้าไปแล้ว

en: Category %category has been updated.
th: หมวดหมู่ %category ได้รับการอัพเดทข้อมูลแล้ว

en: Are you sure you want to delete %category?
th: คุณแน่ใจแล้วหรือว่าต้องการลบ %category?

en: Category %category has been deleted.
th: หมวดหมู่ %category ถูกลบแล้ว

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
th: คุณไม่สามารถส่งข้อความเกินกว่า %number ข้อความต่อชั่วโมงได้ กรุณาลองใหม่อีกครั้งภายหลัง

en: Your name
th: ชื่อ

en: Your e-mail address
th: ที่อยู่อีเมลของคุณ

en: Send e-mail
th: ส่งอีเมล

en: You must select a valid category.
th: คุณต้องเลือกหมวดหมู่ที่สามารถใช้งานได้

en: You must enter a valid e-mail address.
th: ท่านต้องกรอกอีเมล

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: help
th: คู่มือการใช้งาน

en: Result
th: ผล

en: Send yourself a copy.
th: ส่งสำเนาถึงตัวเอง
