Mass Email (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
bo: དཔེར་ན། webmaster@example.com ཡང་ན་sales@example.com དང་support@example.com ལྟ་བུ། འབྱོར་མཁན་མང་པོ་འབྲི་དགོས་ན། གློག་ཡིག་ཁ་ཡིག་རེ་རེའི་བར་དབྱིན་ཡིག་, ཡིས་མཚམས་གཅོད་དགོས།
