Mass Email (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Send
ca: Enviar

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: From e-mail address
ca: Adreça de correu electrònic del remitent

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
ca: Exemple: 'webmaster@example.com' o 'vendes@example.com,suport@example.com' . Per tal d'especificar múltiples destinataris, separeu cada adreça de correu electrònic amb una coma.
