Mass Email (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Your name
fi: Nimesi

en: Send
fi: Lähetä

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: From e-mail address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
fi: Esimerkki: 'webmaster@example.com' tai 'sales@example.com,support@example.com'. Määrittääksesi useamman kuin yksi vastaanottajaa erottele sähköpostiosoitteet pilkuilla.
