Mass Email (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Your name
gl: O seu nome

en: Send
gl: Enviar

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
gl: Por exemplo: 'webmaster@example.com' ou 'ventas@example.com,servicio@example.com'. Para especificar varios destinatarios, separe cada dirección de correo electrónico cunha coma.
