Mass Email (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Send
hi: भेजें

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया
