Mass Email (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Send
is: Senda

en: Your message has been sent.
is: Skilaboð þín hafa verið send.
