Mass Email (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Recipients
jv: Penerima

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Send
jv: Kirim

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
jv: Conto: 'webmaster@example.com' utawa 'sales@example.com,support@example.com'. Kanggo nemtokaké panerima sing akéh, pisahana saben alamat e-mail nganggo tandha koma.
