Mass Email (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.
