Mass Email (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Send
lv: Sūtīt

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: From e-mail address
lv: Izsūtītāja e-pasta adrese
