Mass Email (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Your name
nl: Uw naam

en: Send
nl: Versturen

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: From e-mail address
nl: E-mailadres afzender

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
nl: Voorbeeld: 'webmaster@example.com' of 'sales@example.com,support@example.com' . Scheid elk e-mailadres met een komma om meerdere ontvangers te specificeren.
