Mass Email (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Your name
af: Jou naam

en: Send
af: Stuur

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
