Mass Email (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Send
cs: Poslat

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: From e-mail address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
cs: Příklad: 'webmaster@stranka.cz' nebo 'obchod@stranka.cz'. Chcete-li určit více příjemců, oddělte e-mailové adresy čárkou.
