Mass Email (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: From e-mail address
el: Διεύθυνση e-mail αποστολέα

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
el: Παράδειγμα: 'webmaster@yoursite.com' ή 'sales@yoursite.com'. Για να ορίσετε πολλούς παραλήπτες, διαχωρίστε τις διευθύνσεις e-mail με κόμματα.
