Mass Email (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Your name
eu: Zure izena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Send
eu: Bidali

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.
