Mass Email (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیغام

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Your name
fa: نام شما

en: Custom
fa: سفارشی

en: Send
fa: ارسال

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: From e-mail address
fa: از پست الکترونیکی

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
fa: مثال: 'webmaster@example.com' یا 'sales@example.com, support@example.com'. برای مشخص نمودن چند گیرنده, هر نشانی پست الکترونیک را با یک کاما از هم مجزا کنید.
