Mass Email (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Recipients
fr: Destinataires

en: Your name
fr: Votre nom

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Send
fr: Envoyer

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: From e-mail address
fr: Adresse courriel de l'expéditeur

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
fr: Exemple : 'webmaster@example.com' ou 'ventes@example.com,support@example.com'. Pour définir plusieurs destinataires, séparez chaque adresse de courriel par une virgule.
