Mass Email (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Recipients
he: נמענים

en: Your name
he: שם

en: Custom
he: מותאם

en: Send
he: שלח

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.
