Mass Email (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Your name
hu: Saját név

en: Custom
hu: Egyéni

en: Send
hu: Küldés

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: From e-mail address
hu: A feladó email címe

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
hu: Például: „webmester@cegnev.hu” vagy „sales@cegnev.hu,support@cegnev.hu”. Több e-mail cím megadása esetén a címeket vesszővel kell elválasztani.
